Avea Kamu Mega Tarifesine Geçemiyorum.

Ekrem B. |

Kamu personeliyim yani devlet memuruyum. Diğer bir operatörde 2 ayrı hattım var ve ikisini de Avea'nın Kamu Mega Tarifesine geçirmek istiyorum lakin bu tarifeye sadece İç İşleri Bakanlığına bağlı personel geçebildiği söylenmektedir. Adı kamu olan ama kamu personeli olan herkesi kapsamayan ismiyle herkesi yanıltan bir tarife. Sizden arzum şirketinizin çalışma sisteminde müşterilerinizle müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşteri lehine indirimlere gittiğinize şahit oldum. Bu anlayışın bir parçası ve memnun bir müşteriniz olmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem B.
  22 Nisan
  19:38

  Çözüm arayışında bulunulmamış sıtandart cümleler kopyala yapıştır mantığı ile cevap verilmiştir.

 • Ekrem B.
  20 Nisan
  21:39

  SAYIN EKREM BAŞARAN,

  Zaman ayirarak bize yazdiginiz için tesekkür ederiz.

  Şirketimizce müşterilerimizin taleplerine hitaben farklı tarifeler sunulmuş olup, müşterilerimizin kullanımına yönelik çeşitli
  Arkadaşlar vaktini ayırarak aşağıdaki maili göndermişler

  ""kampanyalar/avantajlı paketler düzenlenmektedir. Kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda yararlanabileceğiniz kampanyalarımıza ilişkin bilgi almak için, Şirketimizin resmi internet sitesi olan www.avea.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Daha detayli bilgi ve tüm sorulariniz için, aninda görüsmek üzere 7 gün 24 saat, Avea hatli cep ""


  yani diyorlarki siz kamu personeli olsanızda bizde böyle işinie gelen başka tarife varsa oraya geçin bu mantalitede çalışacakşarsa iyiki tarife sebebiyle başlanğıçta böyle bi durum yaşandı numaralarımı taşımamış oldum


  ****son söz tarifenizin adından lütfen kamu kelimesini kaldırın yada tüm kamu personeline açın

 • 20 Nisan
  15:04

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Nisan
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş