Avea Kamu Mega Tarifesi İnternet Hızı Çok Düşük.

Ramazan B. |

Avea kamu megayı kullanmaktayım ve son iki haftada internet hızımız çok düştü normal Avea hattı ve kamu hattı ile yaptığımız internet hızı testi arasında çok fark var bizim kamu mega çok yavaş 1 megabit hızı bile yok. Biz kamuda kalacağız diye sözleşme yaptıktan sonramı netin hızını düşürdünüz Avea'ya da bu yakışırdı zaten. Ne telefonumda nede sim kartta problem yok sizin kamu megaya tanıdığınız net hızını düşürdüğünüzü düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  12:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ramazan B.
  16 Nisan
  09:04

  Internet hizim yukseltildi 0.95 iken suan 7 8 9 ciktigi oluyor hizlandi yani sorun yasiyan arkadaslar arasinlar aveayi ayar falan derken yukseltiyorlar.

 • Ramazan B.
  14 Nisan
  14:01

  Herhangi bir cozum sunulmamistir sadece bir kere arandim musteri hizmetleri tarafindan oda herhangi bir cozum sunmadi tekrardan aranip cozum bekliyorum.

 • 11 Nisan
  08:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş