Avea Kamu Hattı Olmasına Rağmen Tarife Değiştiremiyorum.

Murat B. |

Avea Yaklaşık olarak 3 senedir Avea kamu hattı kullanıcısıyım.. Hat üzerindeki tarifem Kamu1000Plus ancak tarifemi değiştirmek istediğimde sadece 2 kamu tarifesine geçebili yormuşum. Diğer kamu tarifeleri için benden kamu kartı istiyolar.. Peki sormak istiyorum bana bu hattı verirken bu kamu kartı neden istenmedi ? Müşteri hizmetlerini aradığımda bir müşteri hizmetleri istediğime geçebileceğimi söylüyor. Diğeri ise geçemezsin diyor.. Kimse tam olarak kesin bişey söyleyemiyor..

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  13:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Temmuz
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş