28 Ağustos 2013

Avea Kampanyayı Süresi Bitmeden İptal Etti!

Fenercell, Facebook ile numara taşıma için 12 ay boyunca 20 TL yüklemelerde her ay 200 dakika hediye şeklinde kampanya yapmıştı. Bende 2012 aralık ayında katıldım. ilk 6 ay hediye dakikalarımı yükledikten sonra hediye vermemeye başladılar.

Avea çağrı merkezini arayıp 23 dakika görüşme yapmama rağmen çözüm bulunmadı. Kampanya süresi bittiğini söylüyorlar. Oysaki ben kampanyaya katılırken 12 ay demişlerdi. Kampanya katılımın bildirimi için gelen sms içeriğini aynen yazıyorum.

"Tebrikler! Facebook Numara Taşıma Kampanyasından, 12 ay boyunca her ay yapacağınız ilk 20TL ve üzeri yüklemelerde yurtiçi her yöne 200 dakika kazanabilirsiniz" 4 Aralık 2012. Haziran ayından sonra yükleme yapmıyorlar.

Saygın 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön