Avea Kampanyaya Kaydımın Yapılmadığını Sonradan Öğrendim.

Hatice S. |

Yılbaşında taahhüdüm sona erdi, yeni bir kampanyaya geçmek için müşteri hizmetlerini aradım. Yeni kampanyaya önce geçirmediler sonra geçirdiler, bu şekilde birkaç telefon görüşmesi daha yapıldı. Sonunda ve 1 yıl taahhütle 34 tl'ye bir kampanyaya kayıt yaptırdım. Ay sonunda faturam 41 tl geldi. Arayıp sorduğumda kampanyaya kayıt yapılmadığını o yüzden faturanın fazla geldiğini söylediler. Faturayı da ödemek zorunda olduğumu söylediler. Ödedim ve aylık 24 tl olan başka bir kampanyaya kayıt yaptırdım. Şimdi fatura dönemi yaklaştığı için online işlemlerden gelecek faturayı kontrol ettiğimde 24 tl olması gerekirken 28.82 tl olduğunu gördüm. Eğer düzelmezse hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  13:06

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Hatice S.
  25 Şubat
  10:49

  Niye ben arıyorum?! Zaten dakikalarımı sizi aramaya harcıyorum sürekli. Bir de üstüne kendi hatanızı bana fazla fatura olarak ödetiyorsunuz. Mahkemeye versem kazanırım yani sonuçta sizin hatanız...

 • 22 Şubat
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş