Avea Kampanyanın Süresi Bittiği Halde Kampanya Ücreti Kesildi.

Burak Y. |

1 yıldır Avea müşterisiyim ve kampanyaya üyeydim. Kampanya süresini doldurduktan hemen sonra Vodafone'a geçtim ancak Avea kampanya süresini doldurmadığımı için 43 lira ceza kesti. İşin ilginç tarafı da Avea kampanya süremin biteceği tarihi yeni teklif yapmak için belirtmişti ve müşteri hizmetleriyle konuştuğumda ise geçebileceğimi sorun olmadığını söylüyordu. Şu an aradığımda ise ücret kesiminde sorun olmadığını bildiriyor. Bu ne yaman çelişkidir arkadaş.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Y.
  15 Temmuz
  13:14

  1500 dk bir aylık ücret alınıyor ama bunun bir kısmını kullanıp başka bir operatöre geçince intikam gibi bir düşünceyle hareket ediyor. Bakın TTNET firması boyle bir durum da kullanıldığı kadar ödüyorsunuz mesela internet hizmetinizi sonlandırdığınızda. Asıl olması gereken bu iken intikam ile hareket etmelerini yakıştıramadım...

 • Burak Y.
  11 Temmuz
  11:20

  5 6 gün için günlük ücret yansıtmak yerine bir aylık ücret yansıtılmış nasıl iştir bu ya

 • 11 Temmuz
  11:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Temmuz
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş