19 Nisan 2013

Avea Kampanyanın Bittiğini Haber Vermedi!

Milli Eğitim+Her yöne 500dk. kullanıcısı iken 2011 Kasım'da bir kampanya ile her yöne 400 dk. 22 TL sabit ücretli bir tarifeye geçtim. Kampanya 1 senelik imiş ve 2012 Kasım ayında bitmiş, ancak eski tarifemden Milli Eğitim tarifesi kaldığı halde her yöne 500 dk. hakkım da iptal olmuş. Faturalarımı otomatik ödeme talimatıyla ödediğimden ücretteki değişimi de geç fark ettim ve son 6 aydır ortalama 75 TL fatura ödüyormuşum.

Avea baştaki sözleşmede kampanya bitme tarihi belli de olsa kampanya haklarının sonlandığını ve her yöne dk. larının iptal olduğunu müşterilerine bildirmelidir. Bu Avea'nın kanuni zorunluluğu olmasa da etik sorumluluğudur. Halbuki ne basit şeyler için mesaj atıyorlar.

Ayhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan30 Temmuz 2013

    Avea yaşadığım problemi başkalarının yaşamaması amacıyla her hangi önlem almamıştır. Bu durum Avea'nın bu haksız fatura bedellerini bir gelir kapısı olarak değerlediriyor olma ihtimalini akla getirmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön