Avea Kampanyalı Cihazlarını Kampanya Dışı Tutuyorlar!

Muhammed Kasım G. |

Avea'dan almış olduğum kampanyalı Nokia C2-01 telefonun, 15 gün boyunca onlarca müşteri temsilcisiyle yapmış olduğum görüşmeler neticesinde kampanya kapsamında olmadığını öğrendim. Kampanya yaparak ürün satıyorsunuz fakat kampanyalı ürünleri kampanya dışı tutuyorsunuz. Bu mantığı anlamak mümkün değil. Bu konunun çözümüyle alakalı da hiçbir şey yapılmıyor.

Ben sırf kampanyalı diye almış olduğum telefonu ne kullanabiliyorum nede sorunun çözümü için karşımda muhatap bulabiliyorum. 15 gündür mağduriyetim devam ediyor ve artık tüketici hakem heyetine gitmeye karar verdim.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  12:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Temmuz
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş