Avea Kampanyalı Cihazın Renk Değişikliği Yapılmıyor!

Bensu G. |

Dedem kendi hattı üstüne bana İphone 5 kampanyasından cihaz aldı. Aynı gün bayiyi arayıp beyaz telefon değil siyah istediğimi söyledim.Asla değişmeyeceğini iade edersem ceza 2500 TL ödemem gerektiğini söyledi.

Çağrı merkezine 3 kez şikayet kaydı oluşturdum kimse bana 1 haftadır dönmedi!Kutusunda hiç açılmamış cihazımın renk değişikliği yapılmadığı için mecburen kullanacağımı bilakis söylediler. Ben tüketici mahkemesine başvuruyorum daha sonrasında yasal sürecimi başlatıyorum. Kimse para ödediği ve istemediği bir ürünü kullanma mecburiyetinde değildir. Dünyanın hiç bir ülkesinde! Müşteri memnuniyetsizliği Avea da çok önemli bir şey değilmiş..

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mayıs
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş