Avea Kampanyalar ve Tarifeler.

Uğur A. |

Avea iki tane hattım var bir tane hattım 19 TL 1 GB internet 1000 dk her yöne konuşma paketim var, diğer hattımda 12 liraya 240 dk Avea içi paketim vardı. Bu hattıma kampanya mesajı geldi 2 GB internet 400 dk her yöne konuşma 2000 SMS paket 20 TL kampanya geldi kabul ettim ve pakete abone oldum, aynı tarifeyi diğer hattıma istediğim zaman bana 25 TL olabileceğini söylediler. Öbür hattıma oluyor da bu hattıma neden olmuyor dedim zaman beni inandıracak açıklama yapamadı, bende Avea kafasına göre iş yapıyor dedim başka bir açıklaması yok o zaman dediğimde ' artık ne kadar ayrımcılık ve düzensizlik varsa Avea kimsenin bildiğini sanmıyorum. İyi de çekmiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  15:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Temmuz
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş