Avea Kampanya Üyeliği Link Sorunu!

Cüneyt Y. |

Geçen ay içinde bir link geldi üyelikle ilgili onayladığım anda 56 lira kampanya ücreti mesajı geldi ve hemen müşteri temsilcisini arayım kampanyayı iptal ettirdim. Bugün faturam 34 üstüne 56 TL ek olarak 90 TL gelmiş olup müşteri temsilcisini aradığım vakit kampanya üyeliği yapmışsınız 30 saat içinde üyeliği iptal ettiriyorum. Bu ücreti nasıl alıyorsunuz dediğimde yapabileceğimiz bir şey yok cevabı alıyorum bunun adı yanıltmaktan başka nedir acaba?

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  08:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Eylül
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş