Avea Kampanya Kaydı Hakkında!

Aysu Ö. |

09.10.15 tarihinde Avea müşteri hizmetleri 444 1 500 no. 'lu numaradan gelen çağrıyı cevapladım.
Kampanya tanımı bitiminde kampanyayı tekrar dinlemek için tuşlamam gerektiğini söyledikleri numarayı tuşladım ve görüşme karşı taraftan sonlandırıldı. Ardından numarama Avea'dan bir mesaj geldi " Tebrikler kampanyamıza kaydınız yapılmıştır. " Kampanya ile ilgili hiçbir bilgi vermeden kampanya kaydı yatıklarını belirten bir mesaj aldım. Kafalarına göre kampanya kaydı yaptılar ve sonrasında kampanya ile ilgili hiçbir bilgi vermediler. Bilgi almaya çalıştığımda hem müşteri temsilcisine ulaşamadım hem de müşteri temsilcisine ulaşmak için beklediğim süre içerisinde görüşmem ücretlendirildi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  12:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ekim
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş