Avea Kampanya İndirim Uygulanmadı!

Kadir Ç. |

Yaklaşık 2014'ün Kasım ayından beri Avea pro600 4gb tarifesinde yer alıyorum. Kağıt üzerinde 39 TL olmasına rağmen her ay 47 liradan aşağı bir ücret ödemedim. Taahhüdümün sonunda da arayıp devam ettirip istemediğim soruldu, ben de ettirmek istiyorum cevabını vermiştim. Bugün öğrendim ki taahhüdü daha önce benim gibi biten arkadaşıma aynı tarife üzerinden %40 indirim sağlanmış, bana böyle bir bildirim yapılmadı. 1.5 sene olacak bir kere arama yada mesaj yoluyla indirimli hiçbir tarifeye dair bilgi verilmedi tarafıma.

Bu gece de müşteri hizmetlerini aradım. Bana Avea'nın sitesindeki tarifelere ek olarak hiçbir şey sunmadılar. Ben de bunun üzerine hattımı taşımak istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  09:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Nisan
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş