Avea Kampanya Haksızlığı!

Ahmet O. |

Daha önce Vodafone cep üyesiydim 12 yıldır ve hiç şikayetim olmadı bu firmadan daha sonra Avea 500 dk. ve 5000 sms 20 lira ayda kampanyasını duydum ve Vodafone dan bu firmaya numaramı taşıdım yaklaşık bir ay oldu ilk etapta 20 lirayı yatırdım ve kural gereği söylenen yerlere kısa mesajları çektim ve üyeliğim başladı ama ne hikmetse ben yalnızca sms için abone olmuşum sözde konuşma yapamayacakmışım bütün aramalarıma rağmen çocuklar gibi azar işittim hatayı bana bırakıp tel. yüzüme kapattılar fax çektim yine cevap yok şu anda bir aydır konuşma yok cep. Telefonumdan ben böyle bir firma görmedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  08:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Mayıs
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş