Avea Kampanya Cihaz!

Emre Ç. |

Kampanyalı iphone 4 cihazınızı aldım ve birlikte çalışmış olduğunuz teleservice firmasına da telefonum bozulduğu için Kargo Geliş Tarihi 25-02-2013 14:33:04 telefonum gitti. İş emri AS560516 olarak panelimden gördüğüm cihaz yenisi ile değiştirilme kararı alınmasına rağmen bu zamana kadar gelmedi.

Boş yere fatura ödüyorum internet i kullanamıyorum. Telefonu aldığımda hep güler yüzle yaklaşan firmanızın hatta bana kargo ile sen gönderecek mişsin dediler. Çare bulun yoksa 3 adet 10 yıllık hatlarımı kapattıracağım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş