Avea Kampanya Bilgilendirmesi İçin Arıyor!

Nursen K. |

555444**** numaradan 5 kez arandım. Geri arama yapılamıyor. Son aradıklarında bir bayan konuştu aradıklarını kampanya bilgisi vereceklerini söylediler. 555 olduğu için şüphe ettim. İnternetten araştırdım. Kampanya bilgilendirmelerim engelli beni kampanya için arayamadıkları için ve kadının panik halinden şüphe ettiğim için Müşteri hizmetlerini aradım.

Avea'ya ait bir numara olmadığı bilgisini verdiler. Şu anda aradığınız numara kullanılmamakta uyarısı veriyor. Anne soy adına kadar soruyorlar. Ben fark ettiğim için bilgi vermeden yüzlerine kapattım. İnsanlar kanabilir. Madem bu numara Avea'ya ait değil o zaman sitesinde ya da mesajla uyarılarını yapsın lütfen. Avea ile ilgisi yoktur.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş