Avea Kafasına Göre Tarife Değişikliği Yapıyor!

Barış S. |

Avea bilgilendirme yapmadan kafasına göre tarife değişikliği yapıyor. Aynı zamanda kullandığım internet paketi sınırsız olmasına rağmen ek internet kullanımı adı altında anormal bir rakam talep ediyor. Daha öncede benzer sıkıntılar yaşadım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Barış S.
  24 Aralık
  20:15

  Avea saçmalamaya. Devam ediyo 4 gün önce düzeltilen problemim tekrar etti 4 günlük kullanıma 145 tl ücret isteniyor ve yine aynı durum internet paketim sınırsız olmasına rağmen ek internet kullanımı ve paket aşımı adı altında abuk sabuk bir rakam isteniyor yeter artık Avea
  Az önce

 • 17 Aralık
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş