Avea Kafalarına Göre Abonelikler Yapmışlar!

Seckin S. |

2011 temmuz ayında Avea hattı almıştım. Bir yıl süreyle kullandım ekonomik paket adı altında 29-30 tl tarifeli bir hattı ama aylık faturalarım 45-50 nin altına düşmedi hiç bir zaman sürekli limit aşımı gösterildi ki buna inanmıyorum zaten 800 dakika kapasiteli bir hattı söz konusu firma son üç ayda 80-90-100 gibi fatura gelmeye başladığında itiraz ettim bana kendileri tarafından farklı abonelikler yüklenildiğini tespit ettik şikayetçi oldum iki faturadan indirim yapıldı ancak ben bunun üzerine hattımı başka bir iletişim firmasına taşıdım.

Etiketler :

Bilgilendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  08:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Mart
  12:21

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş