Avea Kabarık Fatura Gönderiyor!

Görkem D. |

Tarife bedelim 42 tl olmasına rağmen 2 aydır faturam 74 tl geliyor. Sebebi ise telefonumun wifi ayarlarını açıp evimdeki sınırsız internetimden yararlanmak istemem. Meğer evden çıktığımda internetimin kapsama alanı dışında kaldığımdan Avea boşluktan yararlanıp kendi internet ayarlarını aktif hale getiriyormuş.

İnternet paketim olmadığı içinde fatura hemen katlanıyor. Bu durumu geçen ay müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen bu ay aynı fatura bedelini ödemek zorunda bırakılıyorum. Avea'nın bu haksız kazançla bilinçsiz insanları mağdur etmesine izin vermeyeceğim. En kısa zamanda hattımı değiştiriyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  14:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Kasım
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş