Avea Kaba Davranış Hakkında!

Özlem B. |

Almış olduğum yeni Avea paketimde internet ile ilgili problem yaşadım ve doğal olarak bir bayiiye gitme gereği duydum ama karşılaştığım muamele çok can sıkıcıydı. Şanlıurfa Piazza Alışverişi Merkezindeki Avea bayiisin de çalışan Abdullah adlı kişinin alakasız tavrı karşısında daha yetkili biriyle konuşmak istediğimi söyledim. Buna karşılık bana ''yetkilide benim müdür de benim '' sözüyle karşılık vermesi ve siz 444'lü numarayı arayın onlar ilgilensin hatta şikayet de edin demesiyle neye uğradığımı şaşırdım!

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş