Avea Jetimi Kapattırmak İstiyorum!

İhsan O. |

Ben lise öğrencisiyim ve internetin bana en fazla olduğu dönemde parasını verdiğimiz internete giremiyorum. Akşam saat 18.00 ile 00.00 arası internette acayip derecede bir yavaşlama oluyor ve sayfa yüklenemiyor. Ara sıra 1 dk'lık gelip gitmeler oluyor fakat tekrar gidiyor. Avea'yı 5 veya 6 kez aramamıza rağmen her seferinde bizi oyalıyorlar ve erteliyorlar. Ben başka bir internete geçeceğim ve artık jetimin kapatılmasını istiyorum. Hem zamanımdan hem paramdan almaktan farkı kalmadı artık Avea'nın. Beni aradığınızda inceleme başlatılacak, örnek tarih ve saat alınacak, size 48 saat içinde geri dönülecek gibi şeyler söylememenizi de rica ediyorum. Jetimi kapattırmak istiyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  15:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Mayıs
  09:37

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş