Avea Jet Wifi Pişmanlığı!

Mehmet Y. |

Ağustosta 6 GB jet wifi aldım. Bayii cihazla birlikte 34 TL ödeyeceğimi söyledi. İstediğim taktirde sınırsız tarifeye de geçebileceğimi söylediler. 2 ay faturam normalden 6 TL yüksek geldi. İlk faturam düzenlendi fakat 2. faturam için 6 gündür bana dönmediler. 72 saat içinde döneceğiz demelerine rağmen. Fiyat yüksek olduğundan sınırsız tarifeye geçmek istediğimde de müşteri hizmetleri yardımcı olmadı(5-6 kez aradım). Daha sonra genel müdürlüğü aradım. Burada da geçebileceğimi ama 2 kez cihaz parası ödemem gerektiği söylendi. Bayiler bu konuda yardımcı olurlar dendi ama bayilerde bizim bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Arada kaldım. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  16:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Y.
  22 Ekim
  13:20

  Şikayet çözülmedi henüz. Gereğini yapınız lütfen.

 • 21 Ekim
  13:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş