Avea Jet Modemin Muhteşem Hızı!

Yakup K. |

Avea'dan 2 yıl anlaşmalı jet modem aldım. Alırken satıcı aylık ücreti söylerken her ne hikmetse bir takım vergileri söylemedi. Tabi bana söylenen aylık ücrete ek olarak her ay 3-4 TL fazla ödüyorum. Bana bağlantı hızı ile ilgili hiçbir sorun yaşanmayacağı söylendi ancak gelin görün ki bağlantı hızı komedi tam anlamıyla komedi hem de. 20 yıl önceki internet bundan hızlıydı emin olun. Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim. Şunu yap bunu yap hızlanır dediler. Hiçbir şey fark etmedi.

Etiketler :

Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  14:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  11:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş