Avea Jet Modemimle Kotayı Aşınca İnternete Bağlanamıyorum!

Cengiz A. |

Kahramanmaraş'ta Avea Jet'e abone oldum sözleşme imzalatmak için 4+2 Gb 35 dedi. Aşarsanız hız düşer dedi ama girebilirsiniz dedi aldım ama 6 Gb aşınca internet açmıyor. Avea müşteri hizmetlerini aradım 2 iş günü içinde döneriz dediler 1 ay oldu abone biterse Avea bayilerine yaklaşmayacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Mobil Modem Erişim Mobil Modem Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Aralık
  13:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş