Avea Jet Modemim İçin Açma Kapama Bedeli Faturama Yansıttı

Deniz K. |

Ben ve eşim Avea GSM operatörünü kullanıyoruz. İnternet için Avea Jet aldık. Bilgisayara takınca, internet hızının bariz bir şekilde düşük olduğunu, sayfaları hiç açmadığını gördük ve hemen müşteri hizmetlerini aradık. Teknik servisi yönlendirdiler. Teknik servisin yaptığı inceleme sonucunda, bölgede baz istasyonu kurulması gerektiğini, 2014 yılı içerisinde bölgeye bir baz istasyonu kurulmayacağını ve dolayısıyla Avea Jet'i kullanamayacağımızı belirttiler.

Avea'dan kaynaklanan bir problem olduğu için Jet'i iade ettik lakin 84,5 TL açma kapama bedeli adı altında fatura çıkardılar. Faturayı iptal etmeyince 2 hattımızı başka operatöre taşıdık. Avea benim için büyük hayal kırıklığı oldu.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz K.
  27 Mart
  16:27

  Soruna çözüm üretmek yerine yuvarlak cevaplarla geçiştirilip oyalanıyoruz. İlle da mahkemeye mi gitmemiz gerekiyor....

 • Deniz K.
  21 Mart
  15:07

  84,5 TL\'nin, devlete vergi olarak giittiğini, kendilerinin hiçbir ücret almadığını bildirdiler. Ben modemi, Avea\'dan aldım, devletten değil... Vergiyse eğer, Maliye\'ye ödeme yapabilirdim,aVEA\'ya neden ödeme yapıyoruz? Yaptığımız ödemenin gerçekten devlete gittiğini nereden bileceğiz. AVEA, hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor....

 • 19 Mart
  14:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mart
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş