Avea Jet Modemi İptal Edemedim!

Esma O. |

Ben 1 yıllık Avea jet modem kullandım.Bu süre zarfında birçok sıkıntım oldu( sık sık müşteri hizmetlerine başvurmama rağmen sonuç alamadım) ama sözleşmem nedeniyle iptal edemedim.Sözleşmemin süresi dolunca hattımı iptal ettim.

Bir sürprizle karşılaştım faturalar bir ay geriden geldiği için ,iptal işleminden sonraki ay normalde 29.90 olan tarife ücretime rağmen 50 lira tutarında fatura geldi, imzaladığım sözleşmeyi okudum ve böyle bir ifadeye rastlamadım.

Müşteri hizmetlerini arayıp izahını sorduğumda her zaman ki gibi tatmin edici bir cevap alamadım. Kullanıcı olarak haksızlığa uğradığımı düşünüyorum ve bunun düzeltilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  16:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.12.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Kasım
  16:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş