03 Mayıs 2013

Avea Jet Modem Ve Fatura!

Avea jetim var 8 gb kotalı kartal çel jeti 10 gün kullanmadım ve jet zaten Konya şehir merkezinde oturduğum halde çekmiyor. Durmadan internet kopuyor takılıyor google harici diğer sitelere 2 3 dakikada giriyor bildiğiniz ızdırap çekiyorum . Ve bu ay ki faturamda 144 lira geldi.

Müşteri hizmetlerini arıyorum ondan ona aktarıyorlar ilgilenmiyorlar bile ve bu konun çözümünü istiyorum taahhüt parası ödemeden jetimi kapattırmak istiyorum veya faturaya ödediğim paranın iadesini aksi taktirde telefon hattımda Avea hepsini başka bir operatöre geçireceğim ve jet taahhüdü ne kadarsa ödeyip kapattıracağım.

Halit 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Halit06 Mayıs 2013

    Avea jetim var 8 gb kotalı kartal çel jeti 10 gün kullanmadım ve jet zaten Konya şehir merkezinde oturduğum halde çekmiyor. Durmadan internet kopuyor takılıyor google harici diğer sitelere 2 3 dakikada giriyor bildiğiniz ızdırap çekiyorum . Ve bu ay ki faturamda 144 lira geldi.Müşteri hizmetlerini arıyorum ondan ona aktarıyorlar ilgilenmiyorlar bile ve bu konun çözümünü istiyorum taahhüt parası ödemeden jetimi kapattırmak istiyorum veya faturaya ödediğim paranın iadesini aksi taktirde telefon hattımda Avea hepsini başka bir operatöre geçireceğim ve jet taahhüdü ne kadarsa ödeyip kapattıracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön