Avea Jet Modem İstanbul'un Göbeği Sayılan Çekmeköy Merkezde Çekmiyor!

Selçuk A. |

Jet modem aldık yaklaşık 4 ay önce fakat internet hiçbir şekilde çekmiyor kullanamıyoruz. Bunu satın alırken adresimizi belirttik fakat orada çekmediğini Avea bayisi veya yetkili kişiler söylemedi. 1 yıl da taahhütle almış bulunduk. Defalarca müşteri hizmetlerini aradık Avea bayilerine gittik fakat yardımcı olabilen olmadı. Bir çok talep şikayet kaydı oluşturduk. Dilekçe yazdık. Her ay fatura çıkmaya devam eden, sadece lafta olan hizmeti kullanamıyoruz ve geçerli sebebimiz olduğu halde iptal de edilmiyor. Bu devirde 2015 Türkiye'sinde hala bu şekilde bir olay olması kabul edilemez. Bu haksızlığın giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  15:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Selçuk A.
  13 Mayıs
  18:44

  Numaramı bildirmedim henüz size

 • 13 Mayıs
  16:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş