Avea Jet Modem İptal Edildiği Halde Fatura Gönderildi!

Behlül D. |

Avea jet aldım ilk gün sim kart bozuk çıktı bayiden değiştirdim ama kullanacağım bölgede sinyal yetersizliği nedeni ile kullanamadım teknik bölümle 10'a yakın görüşme yaptım fakat olmadı 3 gün iade ettim 7 gün süre olmasına rağmen iptal dilekçem de olmasına rağmen 200 TL civarında fatura çıkarıldı ses kaydımı da istememe karşın avukatlar aradı.

Etiketler :

Abonelik İptal Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Behlül D.
  18 Nisan
  17:11

  Sikayetim avea jet kampanyasi icin avea ve tt net ortak sirketler oldugu halde kampanyadan kampanyaya gecmek istedim fakat sadece tek bir kampanyaya gecebilecegimi soylediler sikinti tahutlu kampayayi diger bir kampanya icin bozabilirlerken digeri icin bozmuyorlar boyle bisey olabilirmi somurgecilik bu degilmi

 • 18 Nisan
  13:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Nisan
  13:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş