Avea Jet Modem Çok Yavaş.

Furkan K. |

Öncelikle bu jet vınn dediğiniz internete bağlanan cihazı kaç kere daha şikayet edeceğim bilmiyorum ama başaramadığınız işe neden kalkıştığınızı anlamış değilim ve insanları sinir hastası yapmaktan başka bir işlevi de yok bu jet modem dediğiniz kaplumbağa modem. Artık tahammül edilemeyecek kadar yavaş olan bu cihazın taahhütün bozulup hiçbir ücret talep edilmeksizin iadesi talep ediyorum, aksi taktirde hakkıma hukuki süreç ile devam ettireceğim.

Etiketler :

Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  10:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Ekim
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş