Avea Jet Modem Çekmiyor!

Fikret U. |

Şırnak ili Cizre ilçesinde ikamet etmekteyim.4-5 ay önce reklamlarına ve hizmet kalitesine güvenerek Avea bayisinden kampanyalı diye jet modem aldım.ama aldığım günden beri çekim gücünün az olması nedeniyle verim alamadım.bağlantı sık sık kesilip çoğu zaman bilgisayar başından kalktığım olmuştur.

Bu nedenle 4 defa avea müşteri hizmetlerini aradım her defasında sorunu çözeceklerini belirttiler.ama aynı sıkıntıyı yaşamaya devam ediyorum.son aramamda çekim gücü zayıf olduğu için jet modemi iptal etmek istediğimi belirttim ama iptal etmem durumunda 150 tl' lik taahhütname bedeli ödemem gerektiği söylendi.kullanmadığım ayların ücretini ödemek istemiyorum.Mağdur oldum.Sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret U.
  05 Ağustos
  09:25

  kesinlikle sorunuma hiçbir şekilde çözüm üretilmedi

 • 24 Nisan
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş