Avea Jet Modem Çekmiyor!

Eren Ç. |

Jet modemi aldık. Süper reklamlar. Heryerde full çekiyor denilen cihaz eve geldiğinde Edge dışında bağlantı sağlayamadı. Avea müşteri hizmetleri ile konuşulduğunda Jettin geri teslim edilmesi gerektiği söylendi. Çekmediğinden dolayı cihaz ücreti vs de alınmayacak denildi. Cihazı teslim ettiğim şubede de borç bilgisi görünmediğinden iyi günler dilendi.

20.12.2013 15:30 da arayan müşteri temsilcisi borç olduğunu söyledi. 19t TL'lik ücretin 29 tl olduğunu anlattı. Şimdi servis sağlayıcısı olan Avea bana servisi düzgün veremezken benden nasıl olurda para talep eder. Hepsini geçtim, keyfe keder geri iade etmiş olsam anlayacağım ama Avea'nın yaratmış olduğu sıkıntı yüzünden teslim edildi bu cihaz geri.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren Ç.
  07 Ocak
  14:48

  Avea.. Kendi kulvarında ki firmalar ile rekabete giremeyecek kadar kötü bir firma ..

 • 30 Aralık
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Aralık
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş