22 Mart 2013

Avea Jet Modem Borcu!

Avea müşteri hiz. tarafından aranıp, 2 yıllık TTNET kullanıcı olduğum için 3 aylık ücretsiz Jet modem hediyeleri olduğu tarafıma iletildi. Müşteri tem. ısrarla ücretinin olup-olmadığını sorduğumda ''hiç bir ücreti yoktur iade etmek istediğinizde en yakın TTNET bayisine iade edebilirsiniz'' şeklinde cevap verildi.

Sonrasında aylık ücret faturası çıkartıldı, müşteri hiz. şikayetimi dile getirdikten sonraki ay TTNET faturama farklı isim altında yansıtıldı. İade etmek istediğimde cihazı hiç bir TTNET bayisi iade almadı. Son olarak müş. hiz. arayarak hattı kapattım, neredeyse 1 yıl sonra ŞENOL Av. Bür. dan YASAL TAKİP ÖNCESİ UYARI MEKTUBU gönderildi. Bu konuyla ilgili şikayetimi müş. hiz. ilettim.

Esra 47 Okunma

Cevaplar

  • Esra22 Mart 2013

    merhaba, Hangi müşteriye ulaşamadığınızı bilmiyorum ama 22.03.2013 saat:11:52 de avea müşteri hizmetleri tarafından arandığımda temsilci ile görüştüm. Şikayet dosyamın incelendiğini en kısa zamanda geri dönüş yapacaklarını ilettiler, bu görüşmede de şikayetimi yineledim. 15:52 de gelen msj istinaden aradığımda ise, talebim üzerine eski borcumun silindiğini ancak bunun kullanmım ücreti olduğunu ifade etti. TTNET kullanıcısı olduğum için hediye edilen bir cihazın nasıl ücreti olabiliyor?

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön