Avea Jet Mağdur Etti.

M. Volkan Y. |

Avea Fahiş fiyatlarla sattıkları jet modem ve internetleri ücretleri sonrasında halen kaplumbağa hızında olan avea'nın servis hizmet kalitesizliğini kınıyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M. Volkan Y.
  16 Eylül
  09:42

  Merhaba, aveayı arama gereği duymuyorum çünkü müşteri ihtiyaçlarına gerekli özeni gösterdiklerini düşünmüyorum.. Servis hizmetlerinin geliştirilmesi için önce keşif sonra yatırım gereklidir. Faturalarımız bir gün gecikince hemen faiz işletiyorlar, biz bağlantı bir saat boyunca yavaşladığında ne gibi bir yaptırım yapabiliyoruz ki? Biraz daha özenli olabiliriz..

 • 16 Ağustos
  14:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ağustos
  12:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş