Avea Jet İle İnternetten Faydalanamıyorum!

Muhittin K. |

Avea jet kullanmaktayım. 0507 030 **** abone numaralı kart kullanıcısıyım. Yaklaşık iki aydan fazladır jetteki internetten faydalanamıyorum. Günün çoğunda internet verisi gelmiyor ya da çok çok yavaş geliyor. Hiçbir işlem yapamıyorum. Avea'yı aradığımda ve şubelerle görüştüğümde alt yapı çalışması var deniyor. Bu yüzden ben mağdur oluyor internetten faydalanamıyorum. Taahhüt yaptığım içinde aboneliğimi iptal edemiyorum. Avea'nın hiçbir hizmetinden faydalanamadığım için aboneliğimin bana ücret yansıtılmadan karşılıklı feshedilmesini istiyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Erişim Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  09:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Mart
  12:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş