Avea Jet Çekmiyor!

Demet A. |

Bursa Yıldırım ilçesinde oturuyorum. Yaklaşık 9 aydır Avea Jet kullanıyorum. Daha doğrusu kullanamıyorum çünkü çekmiyor ! Aşırı derecede yavaş. Eşim iptal etmek için başvurduğunda binlerce bahane üretiyorlar. Ayrıca telefonumla adam akıllı konuşma yapmadığım halde normal paket fiyatı 24 lira olan fatura bu ay 29 lira geldi. Avea'dan gerçekten çok sıkıldım. Operatör değişikliği yapmak istiyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Erişim Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  08:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Eylül
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş