Avea Jet Aldım 20 Dakika Sonra Bozuldu!

Altan Anıl Ö. |

Dün Mavişehir TeknoSa'dan Avea Jet aldım eve geldim. Bilgisayarıma taktım ve kullanmaya başladım. 20 dakika sonra bilgisayarım Avea jeti görmüyordu. Çıkarttım taktım yine görmedi. Acaba bilgisayarımda mı bir sorun var diyerek başka bir cihaz taktım sorunsuz çalışıyor.

Bugün TeknoSa'ya gittim bu cihaz çalışmıyor. 20 dakika kullandım sonra çalışmadı dedim imkansız öyle bir şey dedi. Kendi bilgisayarına taktı ve çalışmadı. Sonra bizim yapabileceğimiz bir şey yok içindeki garantisini arayacaksınız onlar sorunu çözecek dedi.

Telpa'nın yazan numaralarını arıyorum ulaşamıyorum. Hiçbir şekilde çalmıyor internetten bulduğum numaralarda çalmıyor. Hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti bu mu Avea'da?

Etiketler :

Mobil Modem Arıza

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  09:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Altan Anıl Ö.
  08 Eylül
  13:33

  Hala modem hakkında bir bilgi yok bedavaya fatura ödetecekler bana

 • Altan Anıl Ö.
  12 Ağustos
  02:43

  İletmiş olduğum şikayetim ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış fakat hiç bir şekilde çözüm üretilmemiştir. Bizim yapabileceğimiz birşey yok sadece garantisini sağlayan şirket ilgilenecektir dedi. Ben satın alırken garantisini sağlayan şirkete güvenerek almadım. Avea ismine güvenerek aldım ama anlaşılan güvenmemek gerekiyormuş. anlaşmayı sağlıyorlar fakat mağduriyete önem vermiyorlar.

 • Altan Anıl Ö.
  12 Ağustos
  02:40

  Bir kere aradılar ve onlarda başından savdı. . .

 • 05 Ağustos
  13:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş