Avea İznim Olmadan Üye Yapıp Ücret Kesiyor!

Tacettin İ. |

2014 yılında internet paketini açtırdım. Açtırdığım ay beni Vip Eğlence gibi bir şeye üye yapmışlar. Telefonuma günde 30 mesaj gelince . Bu mesajların neden geldiğini ve gelmesini engellemek için Avea'yı aradım. Kendileri sizin bir takım üyelikleriniz olduğunu onun için geldiğini belirttiler. Bende böyle bir üyelik başvurusu yapmadığımı. Kim yaptı ise bana geri dönülmesini ve mevcut tüm üyeliklerin iptal edilmesini belirttim. Sonraki, ay faturamda bu ücretleri gördüm. O da telefonumu otomatik ödemeden çıkardığım için fark ettim. Avea'dan gerekli incelemenin yapılmasını ve paramın iadesini istedim. Verdikleri cevap: "Kullanmışsınız. Numara taşımak isterseniz 54 TL para kesilecek."

14 yıldır Avea kullanıcısıyım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tacettin İ.
  13 Ağustos
  09:48

  Hiç bir çalışma yapmadılar bende hattımı avea dan çıkardım.

 • Tacettin İ.
  16 Mayıs
  09:46

  İleride değerli müşteriniz olmayacağım. Aramışsınız ulaşamamışsınız evet çünkü kaldığım yerde AVEA çekmiyor. Utanmadan da yazmışsınız. Benim sizin peşinizde değil sizin bizim peşimizde koşmanız lazım.

 • 06 Mayıs
  15:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Nisan
  12:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş