17 Eylül 2013

Avea İznim Olmadan Oyun Servisine Üye Yapıp Haftalık 12 TL Ücretlendirme Yapıyor!

Avea faturalı hat kullanıcısıyım. 5445 den "Oyuncuk servisine hoş geldin. Abonelik ücreti haftalık 10,8 TL'dir her ay yenilenir" diye bir mesaj aldım. İlk başta bunun bir yanıltma olduğunu düşünerek Avea müşteri hizmetlerini aradım.

Fakat müşteri temsilcisiyle konuştuktan sonra bunun Avea'nın bir servisi olduğunu anladım. Bana internet veya cep telefonum üzerimden abone olduğum söylendi. Oysa ki ben hiç bir şekilde herhangi bir oyun servisine ne üye ne de abone olup onay vermiş değilim.

Kesinlikle bilgim haricinde üye zoraki para kesiliyor. Benden kesilen hiçbir ücreti kabul etmiyorum. Bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağım ve yetkili kurumlara şikayette bulunacağım.

Uğur 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön