Avea İznim Olmadan Kesilen İcralık.Mobi Üyeliği Parası!

Cemile B. |

11.09.2015 tarihinde faturalı hattım ile İcralık.Mobi adlı siteye giriş yaptım, giriş yaptığımda 56 TL kesileceğine dair hiçbir bildirim veya uyarı almadan bu miktarın kesildiğine dair telefonuma mesaj gelmiştir.

Kullandığım telefon hattım üzerinden kredi kartıymış gibi işlem yapıldı üstelik onayım olmadan. Bir çok insan bu şekilde mağdur ediliyor. Bu sorunun en kısa zamanda çözümlenerek para iadesinin gerçekleştirilmesini istiyorum. Avukata vereceğim çözümlenmezse para iadesi...

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  14:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ekim
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş