Avea İzinsiz Paket Değiştirmesi!

Sıddıka Ebru T. |

3 yıldır Avea yıkılan paket kullanmaktayım. Dakika, mesaj ve internet hakkı bulunmaktaydı paketimde. Geçen ay talebim olmadan paketimden interneti çıkarmışlar. Aradım müşteri hizmetlerini şikayet kaydı oluşturdum. Müşteri temsilcisi hatası olduğunu belirtip interneti hattıma yüklediler.

Bu ay aynı sorunu tekrar yaşadım aradım tekrar müşteri hizmetlerini 2 haftadır her müşteri temsilcisi farklı bilgi veriyor, birbirlerinin açtığı şikayet kaydını okumaktan başka bilgi vermiyorlar.

Müşteri temsilcisine 'aynı sorunu gelecek ay yaşamak istemiyorum' diyorum 'yaşarsanız ararsınız tekrar' diyebiliyor.2 haftadır kendi hatalarının içinden çıkamadılar. Saygısız üslupla, bilgi eksikliği ile çalışıyorlar.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş