Avea İzinsiz Mobil Ödeme İşlemi!

Cansu S. |

İtiraza geri dönüş yapılmamıştır. Yüksekliğin mobil ödeme sebebiyle olduğu söylenmiştir. Hat sahibinin izni, haberi ve talebi olmamasına rağmen mobil ödeme için mesaj gelmiş ancak hiçbir mesaja yanıt verilmemiş bunun üzerine yanıt verilmediği için ödemeniz alınamadı şeklinde yeni mesaj gelmiştir.

Müşteri hizmetleri ilgili telefondan yanıt gitmiş olması gerektiği bu şekilde ödemenin gerçekleşeceği söylenmiştir. Konunun incelenmesi ve ilgili ücretlerin iadesini talep ediyorum. Kabul edilmemesi durumunda firmaların ticaret unvanları ve sorumlu müdürlerinin isimleriyle ödemelerin nasıl yapıldığıyla ilgili gerekli bilgi ve belgeleri savcılığa şikayet dilekçesi verebilmek için talep ediyorum.

Etiketler :

Mobil Ödeme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  09:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Nisan
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş