Avea İstenilen İşlemin Tam Tersini Yaptı!

Hakan D. |

Kuruma ait 3 hattımdan bir tanesi çalınınca güvenlık maksatlı olarak önce kısa süreli olarak dondurdum bayiinden ek sim kartı alınca tekrar açmaları konusunda talimat verdim. 20 dakika sonra görüşme yapmış olduğum hattımın kapandığını arama yapamadığımı fark ettim. Aynı kurumu arayıp sorunu söylediğimde cihazla ilgili arıza olabileceğini söylediler. Bende telefonuma fabrika ayarlarına dönme gibi birtakım işlemler yapıp kurtarmak isterken daha farklı sıkıntılar oluştu meğer kurum benim aramış olduğum numaramı kafasına göre kapatıp çıkartmış olduğum yedek sim karta yüklemiş ve benim haberim olmadan gönderdiğim kişinin verdiği bilgi ile haberdar oldum. Sonuç telefona ve bilgilerime elveda.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  15:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş