Avea İstek Dışı Taahhüt Yenileme!

Zeliha İ. |

Avea müşteri hizmetlerinden aranıp taahhütümün bittiğini ve dilersem bu taahhütün yenileneceğini bildirdiler. İstemediğimi söyleyince sebebini sordular ve çekim kalitesi ve erişim hızı problemleri gibi nedenlerden dolayı operatör değişikliği yapacağımı söyledim.

Kayıt altına alınan bu görüşmeden 1 hafta sonra taahhütümün yenilendiği tarife değişikliği sonucu ceza ödeyeceğimi bildiren bir mesaj aldım Avea müşteri hizmetlerinden. Yeterli ve kaliteli hizmet alamamış olmam bir yana, istemediğimi nedenleriyle açıklamama rağmen kayıtlı bu görüşmenin tam tersi bir işlem yapıp tehdit edercesine operatörümü değiştirmemi istiyorlar. Böyle şey görülmemiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  15:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  15:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş