Avea İsteğim Dışında Tarife Değişikliği Yapılmış!

Burhan Ç. |

9 TL'lik kampanyanızdan 1 yıl faydalandım. İsteğim dışı cepte bayram tarifesine nasıl geçtim anlamadım. Dolayısıyla 9 TL öderken 5 katı fazla ödeme ile karşılaşırken yani 3 telefon toplam 24 TL iken 135 TL ve aynı evde 3 telefon olduğundan mağdur edildiğimi anladım.

Konuşmalarınız hep bozuk plak gibi. Lütfen biri beni arasın, kampanya sorumlunuz da lütfen cezalandırılsın, bu ticaret değil, bu hizmet değil.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Burhan Ç.
  22 Haziran
  18:54

  DALGA GEÇİYOR,DOLANDIRILDIĞIMDAN DOLAYI EĞLENİYOR,MARKO PAŞALARLA GÖRÜŞTÜRÜP DAHA ÇİLEDEN ÇIKMAMA VE SUÇA İTİYORSUNUZ...

 • Burhan Ç.
  20 Haziran
  02:47

  yazdım çizdim,bağırdım çağırdım,nitelikli bir şekilde dolandırılmamla dalga geçtiniz...

 • 19 Haziran
  15:22

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş