Avea İsteğim Dışında Çekilen Para!

Ufuk P. |

Avea hattımızdan isteğimiz dışında para çekildi. Facebook'ta internet sitelerine girerken dikkatli olun. Hiç bir uyarı veya onay mekanizması kullanmadan (üstelik onaylamış gözüküyorsunuz) faturaya Aylık 56 TL'ye kadar para yansıtıyorlar. İşin en acı tarafı Avea bu işleme izin veriyor. Yani yeni bir olay olmamasına (www.sikayetvar.com) rağmen Avea hiçbir tedbir almamış. İtirazınızda boşuna. Yarın İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçları Bölümünü ziyaret edeceğiz.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ekim
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş