22 Ocak 2015

Avea İsteğim Dışında Abonelik Yapıldı!

İçişleri tarifesinde 12 ay taahhütlü 27.50 sabit ücretli paket kullanıyorum. Ancak kasım faturam 72.75 geldi. Müşteri hizmetleri, chat mobile üyeliğinizden dolayı faturanız yükselmiş dedi. Bende kabul etmeyerek gerekli şikayet ve itiraz işlemlerimi başlattım. Müşteri temsilcisi bey, gerekli işlemleri oluşturduğunu belirtti. Bununla ilgili dönüş yapılacak denildi. Dönüş yapılmadı. Sorunun çözüldüğünü düşündüm. Taki aralık faturam 73.75 gelinceye kadar.

Müşteri hizmetlerini aradığımda daha önce herhangi bir işlem yapılmamış denildi. Daha önceki temsilciden şikayetçi oldum. Tekrar avea.com dan sorunu dile getirdim. Yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen hala sorun devam ediyor. İade yapılmadı.

Oktay 93 Okunma

Cevaplar

  • Oktay18 Ocak 2015

    Merhaba, kullanım sözleşmem Avea ve benim aramdadır. 3. taraflarla değil. Avea'nın beni koruması gerekmez mi? Nihayetinde bu telefonu benim çocuğumda kullanıyor, oda bu aboneliği yanlışlıkla yapmış olabilir. Ayrıca kendilerine bu aboneliğin içeriğinin ne kadar kullanıldığını tespit edin zaten aboneliğin isteğimiz dışında olduğunu anlarsınız dedim. En son avea.com dan yaptığım şikayet sonrası bu aboneliğin ne zaman ne şekilde yapıldığı ve müşteri memnuniyeti açısından ücret iade sürecinin başlatıldığına dair cevap geldi. Ancak hala sonuç yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön