Avea İstanbul'da Bile Çekmiyor!

İlker İ. |

Ben İstanbul, Esenyurt'un İnönü mahallesinde ikamet etmekteyim ve telefonum 2 diş çekiyor gözükmesine rağmen telefon görüşmesi yapamıyorum kesiliyor bazen de şebeke 0 gösteriyor zaten 3G falan aramıyorum Avea ile internet hayalden başka bir şey değil taahhüt süremin bitmesine 6 ay kaldı yetkililer ile o zaman zevkle görüşeceğim ancak şunu merak ediyorum bu Avea İstanbul'da bile çekmiyorsa Allah rızası için söyleyin nerede çekiyor inanın merak ediyorum. Bu hat İstanbul'un en büyük ilçelerinden birinde bile çekmiyorsa gerisini siz düşünün. Her ay 1000 dakikamın 600 dakikası havaya uçup gidiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  10:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Haziran
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş