02 Eylül 2013

Avea Israrla Yanlış İptal Kodu Gönderiyor!

Avea'dan 1 gb'lık internet paketi satın almıştım. 1 aylık süre sonunda Avea'dan (9333) "1 GB internet paketiniz iptal etmediğiniz takdirde 19 TL'ye 1 gün sonra yenilenecektir. iptal için İPTAL 3G 1 GB yazıp 5555e gönderin" sms'i geldi. İptal işlemi için İPTAL 3G 1 GB yazıp 5555'e gönderdiğimde "Değerli müşterimiz, hatalı kısa kod gönderdiniz. Doğru kısa kodlar için lütfen avea. com. tr'yi ziyaret ediniz" mesajı geldi.

Avea'yı bu konu hakkında telefon açıp uyarmama, şikayet etmeme rağmen gönderdikleri yanlış iptal kodunu tam 2 aydır düzeltmemişler. Doğrusu İPTAL 3G 1GB yazıp 5555'e göndermektir. 1 GB arasında boşluk olmayacaktır. Bu arada sms'deki anlatım bozukluğunu da düzeltirler umarım.

Suavi 8.945 Okunma

Cevaplar

  • Suavi06 Eylül 2013

    Ne arayan var ne de soran! Sistemlerindeki hatayı bulup, kendilerini uyarıyorum (Hem de 3 kere ) fakat bir telefon açıp teşekkür dahi etmiyorlar. Kendilerine telefon açıp, ücreti karşılığında bilgi almamı bekliyorlar. Kusuruma bakmasınlar ama aramayacağım. Aranması gereken biri varsa o da benim.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön