22 Mart 2013

Avea İşlem Yapmadan Giden Kontör!

Bugün telefona gelen mesajda Avea'nın hiçbir koşul olmadan 120 dk. hediye ettiği yazıyordu. Sevindim ve bir kere daha teşekkür ettim kendilerine. Sonra işe yöneldim akşam işim bitince dedim ki mesajlara bakayım, birden telefonu 3 aydan beri kullanırım ve ilk kez karşılaştığım bir şekilde internet kullandığını gördüm. 10 liram gitmişti ama ben onu 10 kuruş falan farkettim.

Sonra eve gitmek için minibüse bindim, müzik dinlerken 3g data'nın kendi kendisine (telefon müzik dinlerken başka yere giremez) ışığının yanıp söndüğünü gördüm ekranda ve aha yine data çekiyor bu demeden bir mesaj geldi ver müziği kapatıp baktım, kontörüm bittiği haberiydi. İlk bedavada 20 lira aldı. Al gülüm ver gülüm!

Abdurrahman 109 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman 26 Mart 2013

    Teşekkür ediyorum firmaya. 10tl'si iade edildi çünkü bulunamadı sebebi. Ama 10tlsi maalesef data kullanımı olduğu için iade edildi ama ben hiç girmedim durup dururken kendisi çekti ve şuanda yapmıyor telefon öyle birşey. Demek ki bedava verince öyle değil böyle alırız oldu ama ilgileri için teşekkür ederim. Sonuçta 120 dk. bedava verildi. Gitsin 10 lira ne yapalım buna şükür. Avea'ya başka şebekeden geçmeme rağmen bedava dakika verilmedi ama sanırım o kampanya artık yok. Hayırlısı olsun. Avea çekmesen de bizim buralarda merkezlerde kullansak da seni yeter. Teşekkürler ilginiz için.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön